I już po feriach…

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych. Dwukrotnie wyjeżdżali do kina z podziałem na grupy wiekowe oraz brali udział w zajęciach stacjonarnych. Słowem , dla każdego coś miłego 🙂

Ferie 2024 na sportowo!

Dobra zabawa, sportowe emocje i dobrze spędzony czas podczas FERII 2024- takie były założenia turnieju  tenisa stołowego, który odbył się w 16 stycznia br. w naszej szkole.

Celem turnieju było:

·       popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci

·       aktywne spędzenie czasu podczas ferii zimowych

·       krzewienie rozwoju kultury fizycznej u dzieci

Zawody zostały zorganizowane dla uczniów  z  klas IV-VIII. W turnieju uczestniczyło  10 zawodników. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem ,,gry w grupach”, a następnie „pucharowym”. Po emocjonujących meczach I miejsce zajął Leon Ciecierski, II miejsce przypadło Wojciechowi Kowalikowi, a na najniższym podium stanął Przemysław Adamski. Serdecznie gratulujemy!